KARASU/SAKARYA
HEMEN ARAYIN!
0 (212) 272 43 50
|
0 (542) 560 15 60

YENİ MAHALLE KONAKLARI - 6

Yeni Mahalle Konakları 6 Projesi; Merkezi Lokasyonda Isıtmalı Daireler


Ekşioğlu İnşaat Yeni Mahalle Konaklarının devamı olan proje 2 bloktan, 1+1 daire tipi ve 2+1 daire tipi olarak sunulmuştur. Ana yolun kesiştiği merkezi bir lokasyonda olması sayesinde, dostlarınıza kolaylıkla tarif edebileceğiniz geniş pencereli yaşam alanlarına hoş geldiniz!

Yeni Mahalle Konakları 6 Projesi’nde 1+1 ve 2+1 Daireler


Sakarya Nehri manzaralı balkonlarda keyifle yemeklerinizi yerken, beyazın, taş döşemelerin ambiyansında çevrenize ışık saçacaksınız. 1+1 ve 2+1 tipi dairelerde 3’lü ankastre mutfak seti ile birlikte; MDF dolap gövdeleri, mebran dolap kapakları kullanılmıştır.

Ekşioğlu İnşaat Yeni Mahalle Konakları 6 Projesi’nde Isı Yalıtımı


Ekşioğlu İnşaat Yeni Mahalle Konakları’nda yerden ısıtmalı dairelerde, mantolama yöntemleri ile ısı yalıtımı yaz kış garanti altına alınmıştır. Odalarda laminant parke kullanılırken; hol ve geçişler ile banyoda, lavaboda mermer tercih edilmiş; duvarlar seramik ile kaplanmıştır. Kuzey ve güney cepheli tercihlerinize göre kalan dairelerin bilgisini almak için iletişime geçin.
YENİ MAHALLE KONAKLARI - 6YENİ MAHALLE KONAKLARI - 6YENİ MAHALLE KONAKLARI - 6YENİ MAHALLE KONAKLARI - 6YENİ MAHALLE KONAKLARI - 6YENİ MAHALLE KONAKLARI - 6YENİ MAHALLE KONAKLARI - 6YENİ MAHALLE KONAKLARI - 6YENİ MAHALLE KONAKLARI - 6YENİ MAHALLE KONAKLARI - 6YENİ MAHALLE KONAKLARI - 6YENİ MAHALLE KONAKLARI - 6YENİ MAHALLE KONAKLARI - 6YENİ MAHALLE KONAKLARI - 6YENİ MAHALLE KONAKLARI - 6YENİ MAHALLE KONAKLARI - 6YENİ MAHALLE KONAKLARI - 6YENİ MAHALLE KONAKLARI - 6YENİ MAHALLE KONAKLARI - 6
GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ© 2017 | EKŞİOĞLU İNŞAAT
WhatsApp