KARASU/SAKARYA
HEMEN ARAYIN!
0 (212) 272 43 50
|
0 (542) 560 15 60

YENİ MAHALLE KONAKLARI - 5

Yeni Mahalle Konakları 5 Projesi; 1+1 ve 2+1 Daire Tipleri


Karasu Yenimahalle lokasyonunda hayata geçen projemizde yaşam devam ediyor. Yeni Mahalle Konakları içten dışa konforu ve kaliteyi bir arada sunan özel projelerden olmayı başardı. 1+1 daire tipi ve 2+1 daire tiplerinde hazırlanan Yeni Mahalle Konakları fiyatları ve ulaşılabilirliği ile yatırımcılara göz kırpıyor.

Yeni Mahalle Konakları 5 Projesi’nde Yerden Isıtma ve Yalıtım ile Enerji Tasarrufu


Ev sahipleri ve kiracıların huzur ve güvenle paylaştıkları Yeni Mahalle Konakları kış aylarında sağladığı yerden ısıtma ve yalıtımda kullanılan metotlar ile enerjide tasarruf edebilme imkanı sağlıyor. Her katta daire sahipleri için balkon ile nefes alabilecek alanlar üretilmişken, site içindeki havuzlarında serinleme imkanı da oluşturulmuş.

Mutfaklarda 3’ lü ankastre ocaklar ile amerikan mutfaklar sayesinde yaşam alanları genişletilerek, kullanışlı ve uzun ömürlü MDF gövdeli, mebran kapaklı dolaplar tercih edilmiş.

Yeni Mahalle Konakları 5 Projesi’nde Mermer Zemin Banyolar ve Holler


Duşakabin banyoların zemini mermer ile döşenirken duvarlar seramikler ile kaplanmıştır. Aynı mermer ile holler ve giriş değerlendirilirken odalarda laminant parke tercih edilerek ev sahiplerinin konforu hedeflenmiştir. Her ne kadar dairelerin satışı lansmanda tamamlanmış olsa da, kalan daireler hakkında bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Yeni Mahalle KonaklarıYeni Mahalle KonaklarıYeni Mahalle KonaklarıYeni Mahalle Konakları
GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ© 2017 | EKŞİOĞLU İNŞAAT
WhatsApp Hemen Ara