KARASU/SAKARYA
HEMEN ARAYIN!
0 (212) 272 43 50
|
0 (542) 560 15 60

YENİ MAHALLE KONAKLARI - 2

Yeni Mahalle, Karasu ilçesinin mahallelerinden biri olup, ilçe merkezine uzaklığı 5 kilometredir. Yeni Mahalle, Karasu için diğer yerleşim birimlerine göre özel bir konuma sahiptir. Dinlendirici ve sakin sahili onu çekici kılmaktadır. Yeni Mahalle’nin denizle sonlandığı noktada, ulu çınar ağaçlarının süslediği çay bahçelerinde oturup bir yandan çayımızı yudumlayıp, bir yandan da Sakarya Nehri’nin denize dökülmesini izlemek inanılmaz bir keyiftir, Sakarya Nehri de genişleyerek Karadeniz’le buluşur. Özellikle kış aylarında, denizin bir kabarıp bir sönen dalgalarıyla Sakarya Nehri’ni kabul edişini izlemek de ayrı bir keyiftir. Yeni Mahalle’deki balıkçı lokantalarında cömert renkleriyle gün batımını izlemek ise rüya gibi bir andır.

Yeni Mahalle’nin girişinde başlayan parke yol, Sakarya Nehri’yle birlikte sizi denize götürmektedir. Sakarya Nehri’nin deniz ile buluştuğu Yeni Mahallede yayın, levrek, turna, istavrit, tirsi, sazan, kefal gibi av mevsiminde bulunan çeşitli balıkları avlamanız da mümkün. Bunun yanı sıra kısa süreli hafta sonu tatillerinizde size nehrin üzerinde yemek yiyecekmişsiniz hissini verecek şekilde dizilen balıkçı lokantalarını ve bir sürü ahşaptan yapılmış balıkçı teknelerini görmek mümkündür. Her daim taze balık yiyebileceğiniz bu lokantalar ve tekneler, yerli halkın yanı sıra yabancı turistlerin de ilgisini çekmektedir. Ayrıca dilerseniz balığınızı ahşap teknelerde de yiyebilirsiniz. Yeni Mahalle nehir ve deniz havasını ciğerlerinize çekebileceğiniz hem hafta sonu hem de uzun soluklu tatilleriniz için unutamayacağınız bir yerdir.

Tüm bunların yanı sıra Yeni Mahalleye çok yakın olan Acarlar Longozu, dünyadaki en büyük ikinci longozdur. Longoz su içine batmış orman anlamına gelmektedir ve Acarlar Longozu, içinde fazlasıyla balık türlerini barındırmaktadır. Tabiatın bir güzelliği olan Longoz; deniz, kumul, orman ve gölü bir arada sunan ender yerlerden biridir. Tüm bu güzelliklere ek olarak yaklaşık 62 yıldır Karasu’nun bir çok yerinde yapıları bulunan Ekşioğlu İnşaat’ın Yeni Mahalle’deki projesi olan Yeni Mahalle Konakları 2; Toplamda 2 blok halinde, içerisinde 200 m² havuzu, çocuk oyun alanı, güvenliği, kafeteryası, marketi, 2+1 ve 1+1 olmak üzere 72 daire bulunmaktadır. 

YENİ MAHALLE KONAKLARI - 2YENİ MAHALLE KONAKLARI - 2YENİ MAHALLE KONAKLARI - 2YENİ MAHALLE KONAKLARI - 2YENİ MAHALLE KONAKLARI - 2YENİ MAHALLE KONAKLARI - 2YENİ MAHALLE KONAKLARI - 2YENİ MAHALLE KONAKLARI - 2YENİ MAHALLE KONAKLARI - 2YENİ MAHALLE KONAKLARI - 2YENİ MAHALLE KONAKLARI - 2YENİ MAHALLE KONAKLARI - 2YENİ MAHALLE KONAKLARI - 2YENİ MAHALLE KONAKLARI - 2YENİ MAHALLE KONAKLARI - 2YENİ MAHALLE KONAKLARI - 2YENİ MAHALLE KONAKLARI - 2YENİ MAHALLE KONAKLARI - 2YENİ MAHALLE KONAKLARI - 2YENİ MAHALLE KONAKLARI - 2
GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ© 2017 | EKŞİOĞLU İNŞAAT
WhatsApp Hemen Ara