KARASU/SAKARYA
HEMEN ARAYIN!
0 (212) 272 43 50
|
0 (542) 560 15 60

SAKARYA SERDİVAN EVLERİ

Serdivan Evleri
* Wi-Fi 
* Kütüphane, fotokopi etüt odası
* Spor kompleksi
* Çamaşır odası
* Sohbet, eğlence odası
* Hastaneye araçla 7-8 dakika mesafe
* Sakarya Üniversitesi’ne 15 dakika yürüme mesafesi
* Sabiha gökçen havaalanına 1 saat
 
   Yatırım, belirli bir kaynağın ya da değerin, gelir sağlamak amacıyla kalıcı bir biçimde kullanılmasıdır. 
   Ekşioğlu inşaat güvencesi ile Sakarya Serdivan’da, Sakarya üniversitesi’ne yürüme mesafesinde eşsiz bir yatırım fırsatı, Üstelik topraktan, lansman fiyatlarıyla 36 ay elden Senetli taksitlerle yatırımımıza sahip olabiliriz.
   Sakarya üniversitesine 10-15 dakika yürüme mesafesinde, tamamı 1 + 1 dairelerden oluşan ve tüm etapları tamamlandığında 1500 dairenin hedeflendiği, Bölgenin en donanımlı öğrenci evlerini inşaa ediyoruz. Dairemizi 2 + 2 şeklinde alıp dilersek kullanabilir, dilersek iki ayrı 1 + 1 daire talep edebiliriz. Bu şekilde tek daire alıp, iki ayrı daire şeklinde kira getirisi elde edebiliriz veya satarken iki daire satabiliriz. 
   Yani neresinden bakarsak bakalım, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve Ekşioğlu inşaat güvencesiyle hayata geçirilmiş bir yatırım fırsatı. 
Öyle ki, yatırımımızda risk yok, garantiler var. 
* Kolay satma garantisi
* Kira garantisi
* %50 prim garantisi 

Sakarya Serdivan Evleri

SAKARYA SERDİVAN EVLERİ
SAKARYA SERDİVAN EVLERİSAKARYA SERDİVAN EVLERİSAKARYA SERDİVAN EVLERİSAKARYA SERDİVAN EVLERİSAKARYA SERDİVAN EVLERİSAKARYA SERDİVAN EVLERİSAKARYA SERDİVAN EVLERİSAKARYA SERDİVAN EVLERİSAKARYA SERDİVAN EVLERİSAKARYA SERDİVAN EVLERİ
GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ© 2017 | EKŞİOĞLU İNŞAAT
WhatsApp