KARASU/SAKARYA
HEMEN ARAYIN!
0 (212) 272 43 50
|
0 (542) 560 15 60

NORTH STAR - 1

Ekşioğlu İnşaat North Star 1 Evleri; 1+1 ve 2+1 Dublex Daireler


North Star Ekşioğlu İnşaat Karasu Projelerinin konforun, kalitenin ve güvenin bir arada olduğu tatil konsepti ile hazırlanan projesidir. North Star, uzun kulaçlar atmaya müsait havuz etrafında konuşlanan binaları ile, aydınlık ve ferah yaşam alanları sunuyor.

North Star 1 Evlerinde Birinci Sınıf Mermer İşçiliği


1+1 ve 2+1 dublex daire tipinde seçenekler sunan projede seçilen yol yanı lokasyon sayesinde, evinizi dostlarınıza tarif etmeniz oldukça kolay olacak. Kaliteden ödün vermeyen Ekşioğlu İnşaat, North Star Projesinde de merdiven ve hol ile salonda kullanılan birinci sınıf mermer ve işçiliğin yanında odalarda laminant parkeler kullanıldı.

Salon ve Mutfak mimarisinin birleştiği North Star Projesinde, kullanışlı olması için tercih edilen tasarım beğeni ile karşılanıyor. Balkonlarında Barbekü keyfi yaşamak isteyenler için, dumansız bacalar kullanan Ekşioğlu İnşaat, daire sahiplerinin keyfini de dikkate aldı.

North Star 1 Projesinde Raylı Kapı ve Geniş Pencere Rahatlığı


Ekşioğlu İnşaat North Star 1 Projesi’nde raylı kapılar ile geniş pencerelerin tercih edilmesi sayesinde, gün ışığı olabildiğince kullanılarak enerji tasarrufu yine ön planda tutuldu. Giriş kat ve dublex dairelerin önünde sunulan kişisel bahçeler sayesinde havuzun ve yazın tadını çıkarmak için oldukça keyifli oluyor. Siz de son kalan daireler için erkenden randevu alarak misafirimiz olabilirsiniz.
Ekşioğlu İnşaat North StarEkşioğlu İnşaat North StarEkşioğlu İnşaat North StarEkşioğlu İnşaat North StarEkşioğlu İnşaat North StarEkşioğlu İnşaat North StarEkşioğlu İnşaat North StarNORTH STAR - 1NORTH STAR - 1NORTH STAR - 1NORTH STAR - 1Ekşioğlu İnşaat North StarEkşioğlu İnşaat North StarEkşioğlu İnşaat North StarEkşioğlu İnşaat North StarEkşioğlu İnşaat North StarEkşioğlu İnşaat North StarEkşioğlu İnşaat North StarEkşioğlu İnşaat North StarEkşioğlu İnşaat North StarEkşioğlu İnşaat North StarEkşioğlu İnşaat North StarEkşioğlu İnşaat North StarEkşioğlu İnşaat North Star
GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ© 2017 | EKŞİOĞLU İNŞAAT
WhatsApp Hemen Ara