KARASU/SAKARYA
HEMEN ARAYIN!
0 (212) 272 43 50
|
0 (542) 560 15 60

KOCAALİ SARAYLARI 2

Kocaali Sarayları 2 Projesi; 180 m2 Yaşam Alanında 3+1 Triplex Villalar


Ekşioğlu İnşaatın Kocaali Mahallesinde tamamlanmasına günler kalan, yaşamın aktif şekilde başlamak üzere olduğu Kocaali Sarayları 2 projesine hoş geldiniz.

Sizlerin de fark ettiği gibi ilk göze çarpan daha geniş alanlarla villa konseptinin ön plana çıktığı ve az sayıda ailenin sahip olabileceği bir yaşam alanı olması. 180 m2 yaşam alanı ile 3+1 Triplex tasarlanan Kocaali Sarayları 2 projesinde 96 m2 ve 126 m2 bahçe alanına sahip olabileceğiniz seçenekler mevcut.

Kocaali Sarayları 2 Projesi’nde Ankastre Mutfak Konforu


24 saat gece görüşlü kamera sistemleri ile güvenliği sağlanan Kocaali Sarayları 2 triplex villalarında mutfaklar salon ile birlikte değil ayrı olarak tasarlanmış ve ankastre mutfak seti ile tamamlanmıştır.

Geniş holü ve oda araları ile tüm katların merdivenlerinde kaliteli mermer döşemeler özenle yerleştirilmiştir. Banyoda ise Alnoir ve Bravn Leather ile Calacatta Lucia mermerler tercih edilmiştir.

Geniş salon camları ile gün ışığından maksimum fayda sağlanarak, enerji tüketiminin en aza indirilmesi hedeflenmiştir. Aynı şekilde aydınlanma dışında, ısıtmada da yer altı ısıtma sistemleri kullanılırken, duvarlardaki yalıtım ve mantolama malzemeleri ile işçilik özenle tamamlanmıştır.

Kocaali Sarayları 2 Projesi'nde Kullanım Rahatlığı ve Altın Oran


Kocaali Sarayları 2 projesinde 1.kattan başlayarak her katın merdivenlerini iki kişinin rahatlıkla kullanabileceği genişlikte olmasını sağlayan iç mimarlarımız, rahatlık ve konforu duvardan tavana kadar göz zevkine uygun altın oran hesaplar ile tasarlamışlardır.

Dış cephe mimarisinde tercih edilen siyah beyaz ve taş döşeme renklerini uyumla sunan Kocaali Sarayları 2 yaşam alanlarını görmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.
KOCAALİ SARAYLARI 2KOCAALİ SARAYLARI 2KOCAALİ SARAYLARI 2KOCAALİ SARAYLARI 2KOCAALİ SARAYLARI 2KOCAALİ SARAYLARI 2KOCAALİ SARAYLARI 2KOCAALİ SARAYLARI 2KOCAALİ SARAYLARI 2KOCAALİ SARAYLARI 2KOCAALİ SARAYLARI 2KOCAALİ SARAYLARI 2KOCAALİ SARAYLARI 2KOCAALİ SARAYLARI 2KOCAALİ SARAYLARI 2KOCAALİ SARAYLARI 2KOCAALİ SARAYLARI 2KOCAALİ SARAYLARI 2KOCAALİ SARAYLARI 2KOCAALİ SARAYLARI 2
GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ© 2017 | EKŞİOĞLU İNŞAAT
WhatsApp