KARASU/SAKARYA
HEMEN ARAYIN!
0 (212) 272 43 50
|
0 (542) 560 15 60

MELİS EVLERİ

Zambaklarıyla ünlü sahilleri, Kum kalitesi özelliği olarak dünya standartları 2. sınıf olarak tescil edilmiş şifalı kumu, Doğal plajı, Kolay ulaşımı ve 14 km bakir kumsalı ile sizleri bekliyor. Alternatif Turizm cenneti olan bölgede Doğa sporları yapılmaktadır. (Trekking, Tırmanma, Avcılık, Binicilik, Bisiklet, Rafting, Kürek, Mağaracılık, Kamp, Dalgıçlık, Paintball vs.)

Ayrıca Maden deresi, Melen çayı, Acarlarlar longozu gibi tabiat değerlerine sahip olan bu alanda sınırlı zaman tatillerinin yanısıra, uzun süreli yaşamın tadına varacaksınız. İşte konforunuz, güvenliğiniz ve mutluluğunuz için bir araya getirilen avatajlardan bazıları: Spor alanları, kapalı ve açık yüzme havuzları, çocuk havuzları, yürüyüş parkurları, sosyal tesisler, üstün güvenlik donanımı, yemyeşil botanik bahçeler... Sessizlik, huzur ve taze bir nefes ile yenilenmeye hazır olun. Banka kredilerine uygun, değişik daire alternatifleri ile Melis Evleri aynı zamanda Ekşioğlu İnşaatın süresiz değerinde takas imkanına sahiptir.

PROJE ÖZELLİKLERİ

 • Melis Evleri 2 Etaptan oluşmaktadır.
 • 1.etap 4530 m2 olup 2700 m2 yeşil alana sahip, 2.etap ise 4430 m2 olup 2900 m2 yeşil alana sahiptir.
 • Tamamı dublekslerden oluşan 168 daire bulunmaktadır. Birinci etap 92 daire, ikinci etap 76 daire olacak.
 • İlk iki kat bahçe dublex, üst iki kat çatı dublex şeklinde olacak. Bahçe dublexler bahçe teras, çatı dublexler çatı teraslarıyla açık hava geniş kullanım alanlarına sahip olacak.
 • Daire içlerinde kullanılan tüm malzemeler birinci sınıf, TSE  belgeli, estetik ve güzel görünümlü çizgilere sahip olacak. Ergonomik kullanım alanları ile kullanışlı ve şık daireler olacak. Daire içinde kullanılacak tüm malzemeler ve ince işçilikler 2 yıl Ekşioğlu İnşaat garantisi altında olacak. Kırılan dökülen bozulan herhangi bir şey aynı gün onarılıp yenilenecek. Çatı dublekslerin çatılarına akma ihtimaline karşı ömür boyu garanti veriliyor.
 • Site içerisinde 24 saat güvenlik, ayrıca güvenlik kulübesi dışında site içerisinde gezen güvenlik personeli, kameralı sistemle 24 saat inceleme, kartla giriş çıkış, ayrıca açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, kafeterya, market, geniş yeşil yaşam alanları, kamelyalar, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları vs gibi daha bir çok donanımı olan ve Karasu'da emsali olmayan bir site olacak.
 • Binaların tamamı estetik kompozit dış cephe malzemesi ile donatılacak, ısı yalıtımı ve ses yalıtımı maksimum derecede yapılacak. Sitenin görünümüyle, her göreni kendine hayran bırakacak derecede estetik olması ilk hedeflerden biri.
 • Ayrıca Karasu'nun 28 kilometrelik sahili boyunca en temiz, en kullanışlı sahilinin kenarında olması da ayrıca bir avantajı. Sakin ve doğayla iç içe bir site konseptine sahip.

KISACASI

Karasu'nun en prestijli firması olan Ekşioğlu İnşaat'ın, en prestijli yapısı olan Melis Evleri'nden bir daire sahibi olmak demek;

 • Karasu'nun en lüks ve huzurlu sitesinde, ailece güvenli tatil yapabilmek demek.
 • Güzel bir yatırım yapmak demek.
 • İki yıl ince işçilik garantisi ile, %25 kar garantisi ile, kira garantisi ile, kısaca hem yatırım, hem de huzurlu bir tatil garantisiyle alışveriş yapmak demek...
Ekşioğlu İnşaat Melis EvleriEkşioğlu İnşaat Melis EvleriEkşioğlu İnşaat Melis EvleriEkşioğlu İnşaat Melis EvleriEkşioğlu İnşaat Melis EvleriEkşioğlu İnşaat Melis EvleriEkşioğlu İnşaat Melis EvleriEkşioğlu İnşaat Melis EvleriEkşioğlu İnşaat Melis EvleriEkşioğlu İnşaat Melis EvleriEkşioğlu İnşaat Melis EvleriEkşioğlu İnşaat Melis EvleriEkşioğlu İnşaat Melis EvleriEkşioğlu İnşaat Melis EvleriEkşioğlu İnşaat Melis EvleriMELİS EVLERİMELİS EVLERİMELİS EVLERİEkşioğlu İnşaat Melis EvleriEkşioğlu İnşaat Melis EvleriEkşioğlu İnşaat Melis EvleriEkşioğlu İnşaat Melis EvleriEkşioğlu İnşaat Melis EvleriEkşioğlu İnşaat Melis EvleriEkşioğlu İnşaat Melis EvleriEkşioğlu İnşaat Melis EvleriEkşioğlu İnşaat Melis EvleriEkşioğlu İnşaat Melis EvleriEkşioğlu İnşaat Melis EvleriEkşioğlu İnşaat Melis EvleriEkşioğlu İnşaat Melis EvleriEkşioğlu İnşaat Melis EvleriEkşioğlu İnşaat Melis EvleriEkşioğlu İnşaat Melis EvleriEkşioğlu İnşaat Melis EvleriEkşioğlu İnşaat Melis EvleriEkşioğlu İnşaat Melis EvleriEkşioğlu İnşaat Melis EvleriEkşioğlu İnşaat Melis EvleriEkşioğlu İnşaat Melis EvleriEkşioğlu İnşaat Melis EvleriEkşioğlu İnşaat Melis Evleri
GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ© 2017 | EKŞİOĞLU İNŞAAT
WhatsApp