KARASU/SAKARYA
HEMEN ARAYIN!
0 (212) 272 43 50
|
0 (542) 560 15 60

Karasu Yazlık Nedir? Avantajları

Karasu Yazlık Nedir?

Karasu yazlık sıcak yaz aylarında dinlenme ve tatil yapma amacıyla Karasu konut ya da binalarına denmektedir. Bu doğrultuda önde gelen Ekşioğlu karasu yazlık konutları yüksek katı bulunmayan, genel olarak bahçeli, havuzlu ve lüks yapılardır. Bu yazlıkların ortak özellikleri ise denize yakın olması ve yaz aylarında inzivaya çekilmek için serin ve gölgeli alanlarının bulunmasıdır.

Karasu Yazlık Almanın Avantajları Nelerdir?

Karasu yazlık almanın avantajları oldukça fazladır. Bu doğrultuda Karasu’nun önde gelen inşaat firması olan Ekşioğlu yazlıklarını tercih ettiğiniz takdirde elde edeceğiniz avantajlar şu şekildedir:
  • Sınırsız Tatil Seçeneği
Otellerde yapılan tatiller çoğu zaman maksimum 1 ila 2 hafta arasında sürmektedir. Ancak yazlık ev sahibi olunduğu takdirde aile ve akrabalar ile sınırsız tatil yapma imkânı sağlanmaktadır
  • Kira Geliri
Karasu yazlık konutları sahil bölgesinde ya da yakın bölgelerde yer almaktadır. Dolayısıyla Ekşioğlu firmasını seçtiğinizde ve yazlığınızda kalmadığınız aylarda kiraya verdiğinizde geri kalan aylarda yazlığınızı kiralayabilirsiniz. Böylelikle yazlığınızı haftalık veya günübirlik kiralayıp ciddi ek gelir kaynağı elde etme imkânı yakalayabilirsiniz.
  • Uzun Vadeli Kazanç
Yazlık ev tercih etmenin önemli avantajları arasında uzun vadede kazanç elde etmek de vardır. Bu doğrultuda yapımı yeni tamamlanan ya da topraktan bir Ekşioğlu projesinden yazlık ev satın aldığınız takdirde ilerleyen zamanlarda yazlığınız iyi prim yapacaktır. Bu nedenle Ekşioğlu yazlığınız uzun vadede verimli kazançlar elde etmenizi sağlayacaktır.
  • Tasarruflu Yaz Tatili
Otellere ya da tatil köylerine erken rezervasyon yaptırmadığınız zamanlar olabilir. Böyle zamanlarda aileniz ile yapacağınız tatil için ciddi meblağlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Dolayısıyla bu durum yerine Ekşioğlu Karasu yazlık satın alıp yaz tatilinizde yüksek meblağlar ödemekten kurtulabilirsiniz.
  • Çocuklar İçin Avantaj
Çocuklar açısından yaz tatili hayatlarının en güzel ve eğlenceli zamanlarını geçirdikleri dönemdir. Bu nedenle Karasu’da Ekşioğlu firmasının lüks yazlıklarından birine sahip olmanız oldukça avantajlıdır. Çünkü aileniz ve çocuklarınız yazlığınızda unutulmaz anılar biriktirebilecektir.
  • Yakınları Ağırlama Özgürlüğü
Karasu yazlık almanın en önemli avantajlarından bir diğeri ise yakınları ağırlama özgürlüğüdür. Böylelikle aile bağları güçlenmektedir.
  • Yazlık Bölgelerin Değerinin Artması
Yapılan araştırmalara göre günümüzde Karasu bölgesindeki yazlıkların metrekare birim fiyatlarının sürekli arttığı sonucuna varılmıştır. Dolayısıyla Karasu’da yazlık sağladığı pek çok avantajın yanı sıra yatırım olarak da elverişli bir seçenektir.
Karasu'da Yatırım Yap, Her Zaman Kazan
Yatırım yaparken en önemli faktörlerden biri de değer artışıdır. Bu doğrultuda değer artışı Karasu yazlık konutlarında da oldukça belirgin bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Dolayısıyla Karasu bölgesindeki gayrimenkul fiyatları, genellikle zaman içinde artış göstermektedir. Üstelik İstanbul gibi şehir hayatından uzaklaşmak isteyenlerin yoğun talebi, Karasu'da yazlık konutlarına olan ilgiyi arttırmaktadır. Böylelikle bu etken önde gelen Ekşioğlu yazlıklarının değer artışını desteklemektedir.
Ayrıca Karasu yazlık konutu sadece tatil dönemlerinde değil, aynı zamanda boş olduğu dönemlerde de kiralanıp ek gelir elde etme şansını beraberinde getirmektedir. Bu doğrultuda yazlık konuttan elde edilen kira geliri, düzenli bir gelir kaynağı oluşturmaktadır. Bu sayede Ekşioğlu yazlık yatırımı sadece tatil dönemlerinde değil, yılın her döneminde kazanç sağlamaktadır.
Ekşioğlu yazlık yatırımı, finansal anlamda kazanç sağlamanız ve yaşam tarzınızı geliştirmeniz adına önemli bir adımdır. Değer artışı, kiralama imkânı, düzenli gelir, kaliteli yaşam tarzı ve ihtiyaç anında kullanım gibi avantajları ile yazlık yatırımınız, her zaman kazandıran bir strateji olma özelliği taşımaktadır. Unutmayın ki doğru zamanlamayla yapacağınız Ekşioğlu Karasu yazlık yatırımınız, gelecekte size sağlam bir finansal temel oluşturacaktır!
 
 
 

Karasu Yazlık Nedir? Avantajları
GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ© 2017 | EKŞİOĞLU İNŞAAT
WhatsApp Hemen Ara