KARASU/SAKARYA
HEMEN ARAYIN!
0 (212) 272 43 50
|
0 (542) 560 15 60

ÇAMLIK SİTESİ

Çamlık Sitesi Projesi; Mini Aqua Park, Taş Dış Cephe


Ekşioğlu İnşaatın, Karasu Evleri Projelerinden Çamlık Sitesi yeşilin ön planda olduğu; havuzlu ve denize yürüme mesafesinde toplam 246 daireden oluşuyor. Yatırım amaçlı değerlendirmeyi arzu edenlere 1+1 daire tipinde 2 ayrı model ile seçenek sağlarken; 2+1 daire tipinde 5 farklı modelle seçenek sunmakta.

Çamlık Sitesinde Havuz Gören Daireler


Çamlık Sitesi Sahil Park’ın yanında tamamı balkonlu tasarlanmış ferah bir sitedir. Birçok dairenin satışı daha lansmanda tükenmiş olmasına karşın bazı daireler hala satışa açık durumda. Havuza yakın olmak isteyenler için havuz gören daireler olduğu gibi, daha sessiz bir ortam arzu edenler için havuzdan bağımsız daireler de Çamlık Sitesi konseptinde değerlendirilmiştir. Bulunduğu lokasyondan faydalanarak yeşili koruma amacına uygun ilkeler ile çalışan mimarlarımız ve Ekşioğlu yönetimi Çamlık Sitesi’nde huzuru ve güveni bir arada sunuyor. Çamlık Sitesi’nde 45 Adet 1+1 daire ile 201 Adet 2+1 daire bulunmaktadır.

Ekşioğlu Karasu Evleri Çamlık Sitesi’nde Isı Yalıtımı


Taş dış cephe ile kaplanan binaların ısı yalıtımı ve mantolama işlemleri de uzun yıllar dayanıklı olan ürünler ile yapıldı. Balkon ve teraslarında keyifle zaman geçirirken bol oksijen ve güneşin aydınlığından faydalanmak mümkün. Mini AquaPark ile yaz aylarında eğlenceye doyarken, kış aylarında huzuru bulacağınız Çamlık Sitesi’ne sizleri de bekliyoruz.
ÇAMLIK SİTESİÇAMLIK SİTESİÇAMLIK SİTESİÇAMLIK SİTESİÇAMLIK SİTESİÇAMLIK SİTESİÇAMLIK SİTESİÇAMLIK SİTESİÇAMLIK SİTESİÇAMLIK SİTESİÇAMLIK SİTESİÇAMLIK SİTESİÇAMLIK SİTESİÇAMLIK SİTESİÇAMLIK SİTESİÇAMLIK SİTESİÇAMLIK SİTESİÇAMLIK SİTESİÇAMLIK SİTESİÇAMLIK SİTESİÇAMLIK SİTESİÇAMLIK SİTESİÇAMLIK SİTESİÇAMLIK SİTESİÇAMLIK SİTESİÇAMLIK SİTESİÇAMLIK SİTESİÇAMLIK SİTESİÇAMLIK SİTESİÇAMLIK SİTESİÇAMLIK SİTESİÇAMLIK SİTESİÇAMLIK SİTESİÇAMLIK SİTESİ
GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ© 2017 | EKŞİOĞLU İNŞAAT
WhatsApp