KARASU/SAKARYA
HEMEN ARAYIN!
0 (212) 272 43 50
|
0 (542) 560 15 60

ÇAMLIK 2 SİTESİ

Çamlık Sitesi 2 Projesi’nde Son İnşaat Teknolojileri


Ekşioğlu İnşaat Çamlık Sitesi 1 Projesine taleplerin artması sebebi ile hayata geçirilen Çamlık Sitesi 2 projesinin temel aşaması hızla tamamlanarak, talepleri karşılamak için harekete geçilmiştir. Kalite ve güvenin, modern mimari ile son inşaat teknolojilerini değerlendirilerek hazırlanan Çamlık Sitesi 2 sizleri bekliyor.

Çamlık Sitesi 2 Evleri’nde Seramik Zeminler ve Laminant Parkeler


2+1 daire ve 1+1 daire tipinde sunulan toplam 100 daire, ortak havuzlar ile keyifli yaz aylarını geçirebileceğiniz, mantolama ve dış kaplama ile sağlanan ısı yalıtımı sayesinde kış aylarında enerji tasarrufu sağlayabilmektedir.

Salon, hol ve banyo zemininde şık ve zarif seramik, odalarda ise laminant parke tercih edilirken, Mutfak dolaplarının kasalarında MDF, kapaklarda da mebran kullanılmıştır.

Çamlık Sitesi 2 Evleri 2 Yıl Garantili


Kaliteden ödün vermeyen Ekşioğlu İnşaat’ın evlerde kullandığı malzemeler TSE garantilidir. Ayrıca Ekşioğlu İnşaat’tan alınan evler tüm müşterilere 2 yıl inşaat garantisi ile sunulmaktadır. Siz de sevdiklerinizle huzurlu ve güvenli evlerde yaşamak istiyorsanız aradığınız her detayı sayfamızdan bulabilirsiniz.
ÇAMLIK 2 SİTESİÇAMLIK 2 SİTESİÇAMLIK 2 SİTESİÇAMLIK 2 SİTESİÇAMLIK 2 SİTESİÇAMLIK 2 SİTESİÇAMLIK 2 SİTESİ
GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ© 2017 | EKŞİOĞLU İNŞAAT
WhatsApp