KARASU/SAKARYA
HEMEN ARAYIN!
0 (212) 272 43 50
|
0 (542) 560 15 60

EKŞİOĞLU İNŞAAT / PROJELERİMİZ

PROJELER İLE 365 GÜN TATİL İMKANI SUNUYORUZ

43 yıllık tecrübesi ile bölgenin en çok tercih edilen inşaat firmalarından olan Ekşioğlu İnşaat, Karasu bölgesinde 150 civarında farklı projelerde, 25.000'in üzerinde arz ettiği gayrimenkuller ile ev taleplerine cevap vermiş ve teslim etmiştir. Teslim edilen Karasu satılık daire ve diğer projelerimiz yoğun memnuniyet ve takdir toplamış, pozitif dönüşler sağlamıştır. Her bir müşterimizi tek bir müşterimiz olarak kabul ettiğimiz ilk günden bugün çok yol kat ettik. Bölgede yoğun yapılaşmamızın çeşitliliği ve birçok Karasu satılık yazlık alternatifimizin olması, Karasu dışına ve çevresine de yayılmamıza sebep oldu. Son on yıldır Kocaali bölgesinde gerçekleştirdiğimiz yapılaşma ağımız, müşterilerimize nitelikli yaşam alanları olarak geri döndü. Her talebe yanıt veren markamız, Karasu satılık villa ve çok daha fazla projesi ile dün olduğu gibi bugün de hayatı güzelleştirmeye devam ediyor.

Herkese ve Her Keseye Uygun Gayrimenkul Projeleri

İster yazlık ister yaşamlık olarak tercih edebileceğiniz Ekşioglu Karasu gayrimenkul seçenekleri ile müşterilerimiz için özel imalatlarımız da bulunur. Bölgede yaşamak isteyen müşterilerimiz için sunduğumuz Karasu da satılık daire seçenekleri ile yerden ısıtmalı, daha geniş metre kare olarak ve tam merkezi bölgelerde konumlandırdığımız gayrimenkuller ile fark yaratıyoruz. Her yere yürüme mesafesinde olan, yaz kış rahat ulaşım ve yaşam imkanı sağlaması önceliği bulunan Karasu da satılık yazlık, daire ve villalar yaşamının geri kalanını mükemmel geçirmek isteyenlerin öncelikli tercihi. Proje satışları ile de sektörünün öncüsü olan Ekşioglu İnşaat, Karasu ve Kocaali bölgelerindeki taleplere en iyi şekilde yanıt verir. Müşterilerimizin bize duyduğu güven ile birçok Sakarya Karasu satılık daire projemiz henüz yapım aşamasında iken, hatta yapımı başlamadan lansman döneminde tükendi.

Karasu Bölgesinde Satışı Devam Eden Projelerimizden Bazıları

Ekşioğlu Çamlık Sitesi I

Yapımı 2021 yazı içerisinde tamamlanacak olan Ekşioğlu Çamlık Sitesi I için söylenecek çok şey var. Çok merkezi bir konumda olan projemiz denize, alışveriş merkezlerine, lunaparka, gece pazarına, amfi tiyatroya, konser alanlarına ve daha birçok alternatife 1 dakika mesafede, yani kısaca tam merkezdedir. Karasu satılık ev arayışında olanlar için ideal bir seçenek olan projemiz, havuzları, aqua parkı, çocuk havuzu, geniş yeşil yaşam alanları ile 7'den 70'e her tatil sever için idealdir.

Ekşioğlu Çamlık Sitesi II

Ekşioğlu Çamlık Sitesinin devamı niteliğinde olan projemiz, Kocaali de satılık yazlık arayışında olanlar için mükemmel bir seçimdir. Merkezi konumda olan projemiz, ihtiyacınız olan tüm donanımlara sahiptir. 24 saat güvenlik, geniş yeşil yaşam alanları, kendine ait özel kapalı bahçeleri bulunan projemiz siz ve sevdikleriniz için hayallerinizin tam karşılığıdır.

Ekşioğlu City

Eğer Karasu'yu biraz biliyorsanız, Ekşioğlu City ile ilgili mutlaka bir fikriniz vardır. Yapay nehir, şelale, olimpik havuz, havuz başı cafe ve eğlenceler, mini sinema, çocuk odası, fitness spor seçenekleri, geniş botanik yeşil yaşam alanları ile yaşamın enerjisini arttıran projemiz, hayattan keyif almak isteyenlerin öncelikli tercihidir.

Kocaali'nde Satışı Devam Eden Projelerimizden Bazıları

Melis Evleri I ve II

Havuzları, geniş yeşil yaşam alanları, kendine ait daireye özel bahçeleri ile Karasu satılık villalar arayışında olanlar için ideal bir seçenek olan Melis Evleri I ve II projesi, yaşama değer katan donatıları ile hayatınızın geri kalanını geçirmek isteyeceğiniz güzellikte...

Northstar Sitesi I, II ve III

Denize yakın, doğa ile iç içe olan bu projeler sakin ve temiz doğasıyla Kocaalide satılık villalar arayışında olanlar için hazırlanan en iyi alternatiflerdendir.

Ekşioğlu Konakları I ve II

Ekşioğlu İnşaat, bugüne kadar Karasu ve Kocaali bölgesinde yapılacak olan en kapsamlı, en donanımlı lüks yapıya imza atıyor. Denize 30 adım, tripleks villalardan oluşan proje, Kocaalide satılık daire ve villa arayışında olanlar için idealdir. Kocaali sarayları olarak da geçen bu projenin asıl ismi Ekşioğlu Konaklarıdır.

devamı
© 2017 | EKŞİOĞLU İNŞAAT