KARASU/SAKARYA
HEMEN ARAYIN!
0 (212) 272 43 50
|
0 (542) 560 15 60

EKŞİOĞLU İNŞAAT / KURUMSAL

Ekşioğlu İnşaat KarasuEkşioğlu İnşaat KarasuEkşioğlu İnşaat KarasuEkşioğlu İnşaat Karasu

EKŞİOĞLU İNŞAAT VE EKŞİOĞLU KARASU FARKI YAŞATIR

Ekşioğlu İnşaat ailesi, 1940’lı yıllardan itibaren tüm Türkiye’de faaliyet göstermiştir. 1980’li yıllardan itibaren ise Karasu satılık daire, satılık yazlık, satılık villa ile Sakarya Karasu satılık daire taleplerine cevap vermeye başlamıştır. Gerek Türkiye’de gerekse Karasu ve Kocaali’de öncü kuruluş olarak ilkelerinden taviz vermeden, kaliteli ve tercih edilebilir yapılar inşa etmeyi misyon olarak belirlemiş, bu doğrultuda çalışmalarına yön vermiştir. Kentin stres ve karmaşasının, ses ve görüntü kirliliğinin olmadığı, doğayla iç içe Karasu satılık daire, satılık villa ve satılık yazlık seçenekleriyle İstanbul’un yanı başındaki cenneti 40 yıldır tatil severlerin beğenisine sunmaktadır.

Ekşioğlu İnşaat, yıllardır ülkemizde güven, kalite ve huzurun simgesi olmuştur. Birçok bölgede okul, hastane, yol, altyapı ve üstyapı projeleri, resmi kurum binaları yapmıştır. Ekşioğlu İnşaat grubu, bölgede yoğun şekilde Karasu satılık ev, Karasu satılık villalar üretimini devam ettirmektedir. Türkiye’nin benzersiz cennetlerini nitelikli projeler ile buluşturan Ekşioğlu İnşaat, geçmişten aldığı güven ile geleceği inşa etmeye devam etmektedir.

Yatırım Garantisi ile Nitelikli Projeler

Ekşioğlu Karasu, bölgede ürettiği konutları geri alma garantisi ile daha değerli hale getirmiştir. Karasu satılık ev veya Karasu satılık daire, tatilin dışında ayrıca yatırım olarak tercih edilmektedir. İşte tam bu noktada, yatırımı paraya dönüştürmek isteyen yatırımcı, vakit kaybetmeden Ekşioğlu Karasu firmamıza başvurabilir. Sakarya Karasu satılık daire sahipleri üç yıl ve üzerinde kullandıkları mülklerini, %25 kâr ile iade edebilirler. Kârıyla iade imkânı, Ekşioğlu Karasu olarak diğer firmalardan ayrıldığı noktalardan sadece bir tanesidir.

Projelerimizin Öne Çıkan Özellikleri

Karasu’da satılık yazlık ve Karasu’da satılık daire imalatlarımızda standart olarak bulunan özellikler;

 • Radye jeneral temel B/25 beton
 • Geniş, barbekülü balkon
 • Deniz için yaşam alanları, botanik bahçe
 • Mutfak, giriş, banyo seramik yer döşemesi
 • Odalarda laminant parke
 • PVC pencere ve kapı sistemleri
 • Her zevke uygun değişik daire alternatifleri
 • Deprem Yönetmeliği’ne uygun inşaat
 • Tüm banka kredilerine uygun daireler
 • İki yıl Ekşioğlu İnşaat garantisi
 • Süresiz değerinde takas imkânı

Ekşioğlu İnşaat Karasu Seçenek Çeşitliliği

Karasu‘nun her yerinde, Ekşioğlu Karasu yapılarına ve sitelerine rastlamak mümkündür. Karasu satılık yazlık, Karasu satılık villa, karasu satılık ev denize her mesafede vardır. Kimisi denize 50 metre, 100 metre, kimisi denize sıfır, kimisi de 200 metre civarındadır. Denize en uzak olan sitemiz 400 metre civarında...

Karasu’da satılık yazlık, Karasu’da satılık daire, Karasu satılık villalar arayan hemen herkesin bilmesi gereken birkaç farklı özellik daha var; her sitenin güvenliği, kameralar yardımı ile güvenlik görevlisi arkadaşlarımız tarafından yapılır. Siteye giriş ve çıkışlar, özellikle takip altındadır. Karasu satılık villalar, Karasu’da satılık daire, Karasu’da satılık yazlık talebinde bulunan ve arayışında olan hemen herkesin isteyeceği başlıca özellikler tüm sitelerimizde mevcuttur. Yürüyüş parkurları, çocuk parkları, botanik bahçe ve bunların temizliği, bakımları günlük olarak yapılır. Aqua park, olimpik açık havuzlar, kapalı havuzlar ve çocuk havuzlarının temizliği, ilaçlanması her akşam aksatılmadan yapılır. Siteler içerisindeki market, kafe, çocuk kulübü gün boyunca her ihtiyaç duyduğunuzda hizmetinizde olacaktır. Daire işlerinde kullanılan tüm malzemeler estetik bir görüntüye sahiptir ve TSE belgelidir. PVC pencere balkon kapı sistemleri, çelik kapılar, mutfak dolapları, banyo ekipmanları, kısaca duvardaki prizinize kadar tüm ince işçilik iki yıl boyunca Ekşioğlu İnşaat garantisi altındadır. Sakarya Karasu satılık daire ve satılık villalar sahibi olarak bize de sadece kendi sitemizde, kendi evimizde tatilin ve huzurun tadını çıkarmak kalır.

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ© 2017 | EKŞİOĞLU İNŞAAT
WhatsApp Hemen Ara