KARASU/SAKARYA
HEMEN ARAYIN!
0 (212) 272 43 50
|
0 (542) 560 15 60

EKŞİOĞLU İNŞAAT / KURUMSAL

Ekşioğlu İnşaat KarasuEkşioğlu İnşaat KarasuEkşioğlu İnşaat KarasuEkşioğlu İnşaat Karasu

EKŞİOĞLU ailesi 1940'lı yıllarından itibaren Türk inşaat sektöründe öncü bir kuruluş olarak yerini almış ve günümüzde ülkemizin önde gelen inşaat firmalarından biri olarak inşaat sektöründeki öncü misyonunu sürdürmektedir. EKŞİOĞLU olarak aradan geçen bu sürede, yüzlerce konut, villa, otel, tatil köyü, ve sosyal kulüp inşa ettik. Değişik yaşam tarzlarına ve değişik bütçelere göre konutlar tasarladık. Tüm projelerimizde 'olmazsa olmaz' dediğimiz EKŞİOĞLU kalitesi ve standartlarına yakışan özellikleri her zaman taşıdık. Arsa, proje, inşaat ve pazarlama öğelerini tek bir platformda toplayarak ürettiğimiz projeler, araziye değer katmakla kalmadı, her bir proje eşsiz bir yatırım aracı olarak hızla ve yüksek oranda değer kazandı.Kent stresini, karmaşasını, güvensizliğini taşımayan, ses ve görüntü kirliliğinin etkilerinden uzak, doğayla iç içe, pırıl pırıl yaşam alanları tasarlamayı hedefledik.

EKŞİOĞLU inşaat ülkemizde güven, kalite ve huzurun simgesi olmuştur. Türkiye’nin birçok yerinde resmi ihaleler alıp okul, hastane, yol, alt yapı, resmi binalar, barajlar, üst yapı imalatları gerçekleştirmiştir. İstanbul, Ankara, İzmit, Adapazarı, Karasu gibi il ve ilçelerimizde de konut üretiminde öncü firmalardandır. Özellikle İstanbul’un değişik semtlerinde ve Adapazarı’nın Karasu ilçesinde özel konut üretimi ile yüzlerce aileyi konut sahibi yapmıştır. EKŞİOĞLU İnşaat olarak ilkemiz; müşterilerimizi huzurlu ve güvenli bir konut sahibi yaparak, satış sonrası da yatırılan bedelin karşılığını almış mutlu bireyleri görmektir.

PROJELERİMİZ

Ekşioğlu İnşaat projelerinde standart olarak aşağıdaki özellikler bulunmaktadır.

- Radye jenere temel / BS25 beton
- Geniş barbekülü balkon
- Site botanik bahçesi - Mutfak, giriş, banyo seramik yer döşemesi
- Odalarda laminant parke - PVC pencere ve kapı sistemleri
- Amerikan kapılar / 1. sınıf mutfak dolapları ve banyo ekipmanı
- Değişik daire alternatifleri - Deprem yönetmeliğine uygun inşaat
- Banka kredilerine uygunluk - 2 yıl EKŞİOĞLU İNŞAAT Garantisi
- Süresiz değerinde takas imkanı

Karasu’nun her yerinde Ekşioğlu İnşaat yapılarına, sitelerine rastlamak mümkün. Kimi site denize sıfır konumdayken, kimisi denize 50 metre, veya 100 metre, 200 metre yakınlıkta. Denize mesafesi en uzak sitemiz 300 metre civarında…

Her sitenin güvenliği kameralar yardımı ile güvenlik görevlisi arkadaşlarımız tarafından sağlanır. Siteye giriş-çıkışlar özellikle takip altındadır. Tüm yapılarda bohçalama, ısı-ses yalıtımı için mantolama yapılır. Yürüyüş parkurları, çocuk parkları ve botanik bahçe temizliği-bakımları günlük olarak yapılır. Akuapark, olimpik açık havuzlar, kapalı havuzlar ve çocuk havuzlarının temizliği, ilaçlanması her akşam aksatılmadan yapılır. Site içindeki market, kafe, çocuk klübü gün boyunca her ihtiyaç duyduğunuzda hizmetinizde olacaktır. Daire içlerinde kullanılan tüm malzemeler estetik bir görüntüye sahiptir ve TSE belgelidir. PVC pencere-balkon-kapı sistemleri, çelik kapılar, mutfak dolapları, banyo ekipmanı, kısaca duvardaki prizinize kadar, tüm ince işçilik için 2 yıl Ekşioğlu İnşaat garantisi var. Oluşabilecek herhangi bir sorunu teknik ekibimizle paylaşmanız yeterli olacaktır. Onarılması gereken onarılır, değişmesi gereken değiştirilir. Bize de geriye sadece, kendi sitemizde, kendi evimizde tatilin ve huzurun tadını çıkarmak kalır.

GERİ ALMA GARANTİSİ

Varsayalım bir daireye sahip olduk. Birkaç yıl tatilimizi yaptık, yaz-kış dairemizi kullandık. Üç yıl sonra dairemizi satmaya karar verdik. Ne kadar değerleneceğini bilebilir miyiz? Yatırımımız bize ne kazandırmış, net bir şey söylemek elbette mümkün değil. Ama Ekşioğlu İnşaat’ın garantisini verdiği bir şey var! 3 yıl sonra, acil paraya ihtiyacımız olduğunda, veya dairemizi satmak istediğimizde, Ekşioğlu İnşaat %25 kâr garantisiyle dairemizi geri alıyor. Dairemizi 3 yıl kullandıktan sonra %25 kâr garantisiyle Ekşioğlu İnşaata geri verebiliyoruz .

© 2017 | EKŞİOĞLU İNŞAAT