KARASU/SAKARYA
HEMEN ARAYIN!
0 (212) 272 43 50
|
0 (542) 560 15 60

KARASU YAZLIK

Karasu Yazlık  Karasu Satılık Villa  Karasu Satılık Daire Ekşioğlu İnşaat Karasu Yazlık  Karasu Satılık Villa  Karasu Satılık Daire Ekşioğlu İnşaat Karasu Yazlık  Karasu Satılık Villa  Karasu Satılık Daire Ekşioğlu İnşaat Karasu Yazlık  Karasu Satılık Villa  Karasu Satılık Daire Ekşioğlu İnşaat

KARASU GAYRİMENKUL YATIRIMI NEDEN AVANTAJLI?

Karasu'yu bilen hemen herkesin bu bölgeyi tercih etmesi için kendince sebepleri vardır. Nehirleri, şelaleleri, mavi bayraklı denizi ve yemyeşil doğası, Kocaali de satılık daire arayanların bu bölgeyi tercih etmesi için ön plana çıkan tercih sebeplerindendir. İşte bu yüzdendir ki Ekşioğlu İnşaat güvencesi ile tercih edeceğiniz gayrimenkullerde hem mükemmel yaşam hem de avantajlı yatırım garantisi sunuyoruz. Lokasyon ve mesafe artıları ile yaşama değer katan Karasu satılık daire seçenekleri ile her bütçeye hitap ediyoruz. Özellikle yurt dışında yaşayan Türk ailelerin, ülkelerine döndüklerinde Karasu‘nun yolu üzerinde oluşu, aile ziyaretlerinden önce ve sonra kendi evlerinde tatil yapmalarına olanak verir. Bu sayede hem ülkemizin güzide insanları hem de gurbetçilerimiz için Karasu satılık yazlık seçenekleri avantajlıdır.

Türkiye'nin Her Yerinden Kolay Ulaşılabilir

Karasu satılık villa satın almak aynı zamanda yakın geleceğe yapılan akıllı bir yatırımdır. Bölgenin İstanbul ile olan yakın mesafesi, Kuzey Marmara Otoyolu‘nun tamamlanması ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü‘ne bağlanması, bu mesafeyi çok daha yakına getirdi. Ayrıca İstanbul’un yeterince stresli ve kalabalık oluşu, İstanbullunun 1,5 saatte kendini Kocaali de satılık yazlık seçenekleri ile yeşilin ve mavinin içine atma isteğini tetikledi. Akdeniz ve Ege’ye bu kadar kısa sürede gidemeyeceğinden Ekşioglu Karasu bölgesi ayrı bir önem kazandı. Flaş yatırım özelliğine sahip olan bölgemizde Karasu da satılık daire tercih ettiğinizde geri dönüşünü çok kısa süre içerisinde alırsınız. Çünkü; Karasu da satılık yazlık yatırımının iki yıl içinde %100 kâr getirisi bulunur. Yapımı tamamlanan yol dışında, yapı özellikleri bakımından da yatırıma değer olan onlarca gayrimenkule Ekşioglu İnşaat güvencesiyle kolayca sahip olabilirsiniz.

Gayrimenkule Değer Katan Akıllı Yatırımlar

Sakarya’da bulunan uluslararası liman, bölgedeki gayrimenkullere büyük bir değer kattı. Ayrıca Türkiye’de nadir bulunan doğal güzelliklerin Karasu’da toplanmış olması, yatırımın merkezi olmasının diğer bir sebebidir. Bölgede bulunan doğal güzellikler, Sakarya nehrinin denize döküldüğü yeni mahalle balıkçılar köyü, acarlar longozu, doktorların bile tavsiye ettiği, romatizmal rahatsızlıklara çok iyi gelen 28 km.lik kum sahili, nemsiz ve yumuşak havası, oksijen deposu ormanları, şelaleleri, gölleri gibi bir çok doğal güzellik, Sakarya Karasu satılık daire satın almanız için sadece birkaç neden...

İstanbul'un yanı başındaki cennetten Karasu satılık villalar sahibi olmak istiyorsanız siz de inşaat firmamızın güvencesi ile hayallerinize ulaşabilirsiniz. Doğru site yüksek prim politikasıyla hareket eden İnşaat firmamızdan Karasu satılık ev alarak yaz aylarını 5 yıldızlı otel konforunda geçirebilirsiniz. Yılın 365 günü evinizden kaçıp huzur bulabileceğiniz Kocaali de satılık villalar ile 1,5 saatte ulaşabileceğiniz evinizin arka bahçesine kolaylıkla sahip olmak için bizimle iletişime geçin.

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ© 2017 | EKŞİOĞLU İNŞAAT
WhatsApp Hemen Ara